Policjanci odzyskali utracony samochód - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali utracony samochód

Data publikacji 13.11.2017

Policjanci z Łomianek podczas patrolu gminy zwrócili uwagę na zaparkowanego przy ulicy Nowej poloneza. Po jego sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że dzień wcześniej został skradziony. Do zdarzenia doszło na terenie płońskiego powiatu. O odnalezieniu pojazdu funkcjonariusze powiadomili właściciela. Jak ustalili, mężczyzna wieczorem przyjechał samochodem do pracy, skąd został skradziony.

Było po 13.oo, gdy policjanci z Łomianek patrolując rejon gminy zwrócili uwagę na zaparkowanego poloneza. Samochód stał w rejonie ulicy Nowej. W środku znajdowały się kluczyki i dokumenty od pojazdu. Po jego sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że dzień wcześniej został skradziony. Do zdarzenia doszło wieczorem na terenie powiatu płońskiego.

O odnalezieniu pojazdu policjanci powiadomili właściciela. Jak ustalili, mężczyzna wieczorem przyjechał samochodem do pracy, skąd został mu on skradziony. Odnaleziony polonez trafił z powrotem do pokrzywdzonego. Trwają czynności mające na celu zatrzymanie sprawców tego przestępstwa.

/ego/