Kokainę posiadał „na własny użytek” - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kokainę posiadał „na własny użytek”

Data publikacji 08.10.2017

Kryminalni z komendy w Starych Babicach pełniąc służbę na terenie łomiankowskiej gminy zatrzymali Marcina Ż. Podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili środki odurzające, które mężczyzna trzymał w portfelu. Badanie narkotesterem wykazało, że była to kokaina. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca nowodworskiego powiatu. 26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i poddał dobrowolnie karze.

Kryminalni z komendy w Starych Babicach pełnią służbę na terenie całego powiatu. Tym razem na czynności udali się na teren łomiankowskiej gminy. Tam kilka minut przed północą podjęli kontrolę pojazdu. Podczas interwencji przebywający w środku auta mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, co nie uszło uwadze policjantów.

Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą, podczas której ujawnili środki odurzające. Narkotyki 26-latek miał schowane w portfelu. Badanie narkotesterem wykazało, że była to kokaina, którą, jak oświadczył mężczyzna, posiada „na własny użytek”. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca nowodworskiego powiatu. Marcin Ż. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/