Odpowie za kradzież maszynek do golenia - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież maszynek do golenia

Data publikacji 07.10.2017

Pod koniec września br. policjanci z Łomianek przyjęli zgłoszenie kradzieży sklepowej. Łupem sprawcy padły maszynki do golenia wraz z wkładami o łącznej wartości ponad 500 złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Po przejrzeniu nagrania dzielnicowi rozpoznali mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony. Następnie ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali 36-latka. Mariusz F. usłyszał zarzut kradzieży, do którego przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

Pod koniec września br. dyżurny komisariatu w łomiankach otrzymał zgłoszenie kradzieży, do której doszło w jednej z placówek handlowych na terenie gminy. Jak ustalili policjanci, zostały skradzione maszynki do golenia wraz z wkładami. Wartość utraconego mienia oszacowana został na kwotę ponad 500 złotych.

Przestępstwo zostało zarejestrowane przez monitoring. Policjanci zabezpieczyli nagranie. Podczas jego przeglądania dzielnicowi rozpoznali mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony. Następnie funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali 36-latka. Mariusz F. usłyszał zarzut kradzieży. Mieszkaniec Łomianek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/