Odpowie za włamanie i kradzież pieniędzy - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za włamanie i kradzież pieniędzy

Data publikacji 05.10.2017

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 32-letniemu mieszkańcowi gminy. Mężczyzna został zatrzymany podczas pościgu, chwilę po włamaniu do domu pokrzywdzonej, skąd skradł 200 złotych. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Łukasz M. przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Dochodziła 10.00, gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o oddalającym się sprawcy włamania do domu. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Podczas sprawdzania terenu przyległego do miejsca zdarzenia, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisem, który przekazała mundurowym pokrzywdzona.

Mężczyzna na widok oznakowanego radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo, po czym podjął próbę ucieczki. Po chwili mężczyzna był już w rękach policjantów. Szybko okazało się, że był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali Łukasza M. 32-latek, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut włamania do domu i kradzieży 200 złotych. Mieszkaniec ożarowskiej gminy przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/