Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Został zatrzymany przez komendanta i kryminalnego

Data publikacji 11.08.2017

Dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który może mieć związek z przestępczością narkotykową. Na miejsce, gdzie ostatnio był widziany, udał się komendant komisariatu wraz z funkcjonariuszem z zespołu kryminalnego. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać najpierw na rowerze, a następnie pieszo. Kilka minut później był już w rękach policjantów. Bartosz Z. posiadał przy sobie dziewięć „dilerek” z amfetaminą, które usiłował połknąć zanim został zatrzymany, jednak policjanci uniemożliwili mu to. 25-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Około 19.00 dyżurny komisariatu w Błoniu został poinformowany o podejrzanym zachowaniu mężczyzny, który może mieć związek z przestępczością narkotykową. Aby to sprawdzić, na miejsce, gdzie był ostatnio widziany, udał się komendant komisariatu wspólnie z funkcjonariuszem z zespołu kryminalnego. Policjanci zobaczyli jadącego rowerem mężczyznę, który odpowiadał podanemu przez zgłaszającego rysopisowi. W tym momencie 25-latek na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Podczas pościgu mężczyzna porzucił rower i ucieczkę kontynuował pieszo wbiegając na pobliską posesję. Jednak kilka minut później Bartosz Z. Był już w rękach policjantów.

Szybko okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie dziewięć „dilerek” z zawartością amfetaminy, które zanim został zatrzymany, usiłował połknąć. To jednak skutecznie uniemożliwili mu funkcjonariusze. Bartosz Z. usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. 25-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/