Do domu wrócił z parasolem ogrodowym - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Do domu wrócił z parasolem ogrodowym

Policjanci z Łomianek potrzebowali zaledwie kilku godzin od zgłoszenia kradzieży, aby zatrzymać Roberta C. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przechodząc obok zamkniętego ogródka piwnego, przeskoczył ogrodzenie i wyszedł z parasolem ogrodowym, z którym następnie udał się do domu. Tam podczas przeszukania mundurowi odnaleźli skradziony parasol. 31-latek usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Po świątecznym weekendzie dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o kradzieży parasola ogrodowego o wartości około 800 złotych. Parasol został zabrany z zamkniętego ogródka piwnego. Całe zdarzenie zarejestrowane zostało przez monitoring. Policjanci rozpoznali wizerunek mężczyzny, który przechodząc obok lokalu gastronomicznego, przeskoczył ogrodzenie i wyszedł z ogródka piwnego z parasolem ogrodowym.

Policjanci udali się do miejsca zamieszkania Roberta C. Tam podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli skradziony parasol, który następnie został przekazany pokrzywdzonemu. Natomiast 31-latek usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/