Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie i udzielanie narkotyków

Data publikacji 16.03.2017

Dzielnicowi z Łomianek zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana i amfetamina. Narkotyk u Mateusza G. ujawnili w kieszeni bluzy, natomiast Maciej M. 16 gram amfetaminy trzymał w bieliźnie. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. Maciej M. dodatkowo odpowie jeszcze za udzielanie amfetaminy innym osobom. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Łomianek realizując uzyskaną informację zatrzymali Mateusza G. Z informacji, którą uzyskali wynikało, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana, którą 26-latek trzymał w kieszeni bluzy.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a funkcjonariusze udali się w kolejne miejsce, gdzie miał przebywać mieszkaniec łomiankowskiej gminy, który również mógł mieć związek z przestępczością narkotykową. 46-latka funkcjonariusze zauważyli przejeżdżając aleją Chopina. Podjęli interwencję wobec Macieja M. i przeprowadzili kontrolę osobistą. W jej wyniku zabezpieczyli 16 gram amfetaminy. Policjanci interwencję zakończyli zatrzymaniem 46-latka.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. Maciej M. dodatkowo odpowie jeszcze za udzielanie amfetaminy innym osobom. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/