Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas legitymowania chciał połknąć torebki z amfetaminą

Data publikacji 13.03.2017

Policjanci z Błonia podczas patrolowania rejonu gminy zauważyli znanego im Piotra K. Z posiadanych przez siebie informacji, funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. 28-latek podczas legitymowania chciał połknąć torebki z amfetaminą, którą posiadał przy sobie. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli kolejne porcje tego narkotyku. Piotr K. usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

W piątkowy wieczór policjanci z Błonia patrolując rejon miasta zauważyli znanego im Piotra K. Funkcjonariusze z posiadanych przez siebie informacji, wiedzieli, że 28-latek może mieć związek z przestępczością narkotykową. Mundurowi podjęli interwencję. Podczas legitymowania mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, co nie uszło uwadze funkcjonariuszy. W pewnym momencie wyjął z kieszeni kurtki torebki foliowe i szybko wsadził je do buzi. Widząc to policjanci zareagowali natychmiast i uniemożliwili mu połknięcie tych przedmiotów.

Jak się okazało, zawartość torebek stanowił biały proszek. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina. W miejscu zamieszkania Piotra K. funkcjonariusze ujawnili kolejne porcje tego narkotyku. Policjanci zatrzymali 28-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/