Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs „Z Wuzetkiem Bezpiecznie” rozstrzygnięty

Data publikacji 08.03.2017

Wczoraj w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Z Wuzetkiem Bezpiecznie”. Konkurs skierowany był do uczniów placówek oświatowych z terenu powiatu warszawskiego zachodniego. Organizatorem konkursu był Powiat Warszawski Zachodni oraz Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach.

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach wspólnie z Powiatem Warszawskim Zachodnim przeprowadzili konkurs plastyczny. pn. „Z Wuzetkiem Bezpiecznie”. Zakres tematyczny konkursu obejmował profilaktykę w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a jego celem było m.in. kształtowanie dobrych nawyków i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz popularyzację noszenia odblasków od najmłodszych lat.

W konkursie plastycznym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu warszawskiego zachodniego. Dla dzieci klas I-III konkurs odbył się pod hasłem „Jestem bezpieczny na drodze”, natomiast dla uczniów klas IV-VI pod hasłem „Mój znaczek odblaskowy”. Wszyscy uczestnicy z postawionym zadaniem poradzili sobie znakomicie. Członkowie komisji konkursowej stanęli przed trudnym wyborem, ponieważ poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki.

Wczoraj przyszedł czas na uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie uczestnikom nagród ufundowanych przez Powiat Warszawski Zachodni. W ceremonii, która odbyła się w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, udział wziął Komendant Powiatowy Policji podinsp. Tomasz Szachowski oraz Vicestarosta Pan Paweł Białecki.

Komisja konkursowa wyłoniła ze wszystkich nadesłanych prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych najlepsze prace w dwóch grupach wiekowych oraz wyróżnienia.

I grupa – klasy I-III

I miejsce

– Lena Orłowska kl. III

ex aequo

        – Jagoda Uściłowska kl. I

 

II miejsce

     – Ziemowit Marks kl. II

      ex aequo

     – Hubert Jakubiak kl. III

 

III miejsce

    – Kevin Szczepaniak kl. III

    ex aequo

     – Natalia Dylewska kl. II

 

wyróżnienia

– Jan Nowakowski kl. III

– Bartłomiej Kur kl. III

– Alicja Zaród kl. I

– Lena Twardowska kl. III

– Helena Gąsińska kl. I

– Adam Trzaskowski kl. II


 

I grupa – klasy IV-VI

I miejsce

Patryk Kuchta kl. IV

 

II miejsce

      – Marta Narojczyk kl. IV

       ex aequo

     – Michalina Gąsińska kl. VI

 

III miejsce

      – Róża Marks kl. V

      ex aequo

      – Szymon Czaban kl. IV

 

wyróżnienia

– Rafał Piórkowski kl. V

– Klaudia Kurek kl. V

– Maksymilian Hildebrand kl. IV

Kacper Nowak kl. VI

 

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy wspaniałych prac i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

/ego/