Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 29.11.2021

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali w nocy mieszkańca gminy. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili susz roślinny, który 25-latek trzymał w kieszeni spodni. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczoną substancją jest marihuana. Natomiast policjanci z Ożarowa Mazowieckiego pełniąc służbę wspólnie z funkcjonariuszami stołecznego OPP kontrolę drogową zakończyli zatrzymaniem pasażerki. Kobieta posiadała przy sobie amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła północ, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach wylegitymowali 25-letniego mieszkańca gminy. W trakcie interwencji mundurowi ujawnili susz roślinny, który mężczyzna miał schowany w kieszeni spodni. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczoną substancją jest marihuana. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi.

Natomiast funkcjonariusze z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim pełniąc służbę wspólnie z policjantami stołecznego OPP kontrolę drogową zakończyli zatrzymaniem pasażerki. Kobieta posiadała przy sobie amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja