Poszukiwani zatrzymani przez dzielnicowych - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani zatrzymani przez dzielnicowych

Data publikacji 24.11.2021

Dzielnicowy z Leszna zatrzymał 49-letniego mieszkańca gminy. Podczas wykonywania obowiązków służbowych, w posterunku wylegitymował mężczyznę, który stawił się do jednostki w związku z prowadzonymi przez policjanta ustaleniami. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany. Zgodnie z nakazem doprowadzony został do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe pięć miesięcy odbywając karę pozbawienia wolności. Także dzielnicowy z Łomianek zatrzymał 31-latka, który stawił się do komisariatu. Na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego, mężczyzna ma odbyć karę jednego roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z Leszna podczas wykonywania obowiązków służbowych, w posterunku wylegitymował mężczyznę, który stawił się do jednostki w związku z prowadzonymi przez policjanta ustaleniami. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany. Zgodnie z nakazem doprowadzony został do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe pięć miesięcy odbywając karę pozbawienia wolności.

Natomiast 31-latek, który stawił się do komisariatu w Łomiankach na wezwanie do dzielnicowego w areszcie śledczym spędzi najbliższy rok i 10 miesięcy. Policjant podczas czynności wylegitymował mężczyznę, który okazał się poszukiwany przez sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do jednostki penitencjarnej.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja