„Bezpieczny Przedszkolak” - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

„Bezpieczny Przedszkolak”

Data publikacji 28.09.2021

Podczas tego roku szkolnego aspirant Marta Dymek policjantka z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną, w ramach wspólnego przedsięwzięcia pn. „Bezpieczny Przedszkolak” przeprowadzi cykl spotkań z dziećmi z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Lesznie im. „Leśnych Skrzatów”. Wczoraj wspólnie z dzielnicowym sierżantem sztabowym Wojciechem Kołogrywem rozmawiali z dziećmi o pracy policjanta i jego wyposażeniu do służby. Wspólne spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości. Na koniec przedszkolaki zobaczyły policyjny radiowóz.

Policjantka z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną aspirant Marta Dymek wspólnie z dzielnicowym sierżantem sztabowym Wojciechem Kołogrywem odwiedziła dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. „Leśnych Skrzatów” w Lesznie. W trakcie wspólnej zabawy, zachowując zasady reżimu sanitarnego, przybliżyła najmłodszym zawód policjanta, a także elementy wyposażenia i umundurowania funkcjonariusza. Wspólne spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości.

Wszyscy wiemy, jak wiele zależy od bezpiecznego i prawidłowego zachowania naszych pociech. Aby mogły prawidłowo postępować, muszą się najpierw tego nauczyć. Dlatego policjanci poprzez spotkania, prelekcje i pogadanki wspierają nauczycieli.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

 

 

  • Policjantka podczas spotkania z przedszkolakami opowiada o zawodzie policjanta
  • Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami opowiadają o zawodzie policjanta
  • Policjantka podczas spotkania z przedszkolakami opowiada o umundurowaniu policjanta